MIELI LOPŠELIO – DARŽELIO „MASTIS“ BENDRUOMENĖS NARIAI,

Pranešame, kad nuo 2020 m. gegužės 18 d. lopšelyje – darželyje “MASTIS” atnaujinamas ugdymo procesas. Įstaigos darbo laikas nuo 7.30 iki 17.30 val.
Atkreipiame dėmesį, kad:
Tėvai privalo susipažinti su Lietuvos Respublikos sveikatos ministro sprendimu dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų (atsiųs grupės mokytojai).
Vaikai į darželį bus priimami tik pateikus vaiko tėvų (įtėvių, globėjų) pasirašytą DEKLARACIJĄ, kurią rasite elektroninio dienyno platformoje (bendri dokumentai). Deklaraciją pasirašyti pateiksime pirmą lankymo dieną;
Į darželį gali būti atvedami ir priimami tik sveiki vaikai, kuriems nepasireiškė viršutinių kvėpavimo takų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių;
Nerekomenduojama vesti vaikų, kurie turi lėtinių ligų, kurios yra numatytos Sveikatos apsaugos ministro numatytame apraše bei vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms nurodytoms tame pačiame apraše.
Tėvai, atlydintys ir pasiimantys vaikus, privalo:
dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);
įėję į įstaigos bendrąsias patalpas dezinfekuoti rankas.
Tėvams į grupės ugdymo patalpas eiti draudžiama.
Ugdymo procesui organizuoti nuo 05.18 d. sudaromos 5 grupės :
1. ”Saulučių” gr. (lopšelio);
2. “Boružiukai” ;
3. „Bitutės”;
4. “Žvirbliukai” (priešmokyklinė)
5. “Kiškučiai“ ir „Nykštukai”.
Dėl pasikeitusios ugdymo organizavimo tvarkos, vaikai gali patirti nerimą ar net stresą, todėl labai prašome paaiškinti vaikams, kad laikinai jiems gali tekti lankyti grupes, kuriose galimai dirbs ne tik jų, bet ir kita mokytoja. Labai tikimės, kad pavyks sklandžiai organizuoti darželio veiklos atnaujinimą ir laikytis susitarimų, kad apsaugotume vieni kitus.
Vaikams maitinimas bus teikiamas nuo 05.18 dienos. Atkreipiame dėmesį, kad tam tikrais atvejais išlieka galimybė vienam iš tėvų gauti nedarbingumo išmoką, jei vaikui nerekomenduojama įstaigos lankyti. Skaitykite žemiau pateiktą Sodros informaciją.
Kilus klausimams, prašome rašyti į el.paštą: ldmastis@gmail.com arba skambinti tel.: 8-444-60216, mob. (+370) 672 03609
Direktorė D. Popovič

SVARBI INFORMACIJA TĖVAMS: Ligos išmoka vaikų priežiūrai galės būti mokama ir po gegužės 18 d.

Vyriausybės sprendimu, nuo gegužės 18 dienos duris gali atverti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos, todėl dalis tėvų grįš į darbus. Kiti tėvai, auginantys darželinukus ir priešmokyklinukus, galės kreiptis dėl nedarbingumo pratęsimo, ypač tai rekomenduojama, kai vaikai serga lėtinėmis ligomis arba gyvena su suaugusiais žmonėmis, priklausančiais rizikos grupėms.

Pasirinkus tęsti nedarbingumą, vaiką prižiūrinčiam ir ligos draudimu draustam tėčiui, mamai, o, atskirais atvejais, vienam iš senelių, toliau bus mokama ligos išmoka, kuri siekia 65,94 proc. nuo atlyginimo „ant popieriaus“.

Daugiau informacijos https://bit.ly/2yRH16i

 


Džiaugiamės, kad galime padėti Jums rūpintis pačiu didžiausiu turtu – vaikais. Esame dėkingi už Jūsų paramą, nuoširdų bendradarbiavimą bei pagalbą.
Būtume labai dėkingi, jei ir 2020 metais Jūs 1,2% savo pajamų mokesčio paskirtumėte Telšių l-d “Mastis”.  Šios lėšos bus skirtos vaikų ugdymo (si) bei edukacinės aplinkos turtinimui.
Turime daug sumanymų Jūsų vaikams!
Pervesti 1,2% PGM paramą galite naudojantis elektronine deklaravimo sistema.
(dėl deklaracijos pildymo, galite kreiptis į mūsų įstaigos sekretorę Dalę Živatkauskienę tel.+370 61405959)
Mūsų  rekvizitai:
Paramos gavėjo kodas: 190598299
Paramos gavėjo pavadinimas: Telšių lopšelis – darželis „Mastis“
Nuoširdus AČIŪ už Jūsų gerumą ir partnerystę.
L.d. „Mastis“ administracija

Dėl naujos formos mokinio sveikatos pažymėjimo

TĖVELIŲ ŽINIAI
Karantino metu, derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius, visiems tėvams kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų nei įprastai. Labai svarbu, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu tėvai žinotų, kad nemokamos psichologinės pagalbos gali sulaukti, paskambinę į „Tėvų liniją“ (www.tevulinija.lt).