Gurgu,gurgu į ,,Kaziuko turgų“

      Kovo 7 dieną nuo pat ryto  mūsų darželyje vyko tradicinė Kaziuko mugė. Vaikučiai su mamytėmis ir tėveliais bei močiutėmis į darželį skubėjo nešini savo pagamintais įvairiais darbeliais, skanumynais. Kaip ir kiekvienais metais, į „turgų“,  atskubėjo Telšių trečiojo amžiaus universiteto moterys, Telšių dailės mokyklos mokytojos. Mugėje savo darbelius pardavimui pristatė buvusi darželio direktorė B. Viliušienė. Sugužėjo daugybę pirkėjų iš švietimo centro, centralizuotos buhalterijos, o taip pat ir neseniai darželį palikusi, buvusi direkorė Z. Tamošauskaitė.
„Kiškučių“ grupės vaikai, kartu su auklėtojomis I. Gecevičiene ir R. Gudiene, pamokė  lietuvių liaudies žaidimo „Kor joji Jona?, „Nykštukų“ grupės auklėtinė Ugnė Rubavičiutė papasakojo žemaitišką pasakojimą: „Gražis skeidras“. Visi paskanavome žemaitiško „kugelio“.
Kaziuko turgaus šurmulyje vaikai pirko, prekiavo, derėjosi, bendravo, džiaugėsi savo ir kitų darbeliais. Laikas netruko prabėgti ir vaikučiai kartu su auklėtojomis išskubėjo į grupes, išvyko svečiai.
Renginys apjungė visą darželio bendruomenę. Besiruošiant „turgui“ tėvai ir vaikai bendravo gamindami darbelius, kepdami įvairius skanėstus. Dalyvaujant gausiam būriui įvairaus amžiaus vaikų ir vyresnių žmonių vyko glaudus, nepakartojamą vertę turintis, kartų bendravimas ir bendradarbiavimas. Mažieji mokosi iš vyresnių, vyresnieji džiaugiasi mažųjų ir jų tėvelių kūrybiškumu.
Dėkojame visiems dalyviams, tėveliams už jų kūrybiškumą, betarpišką bendravimą. Būtinai lauksime visų kitais metais.
Logopedė Valentina Vidmantienė