Įspūdžiai iš Mokytojų dienos paminėjimo

Lopšelis-darželis „Mastis“ paminėjo Mokytojų dieną. Visus kolektyvo pedagogus pasveikino ir padėkos žodžius tarė bei  atminimo dovanėles padovanojo,   pavaduotoja ugdymui, o šiuo metu atliekanti ir direktorės funkcijas, Danutė Urnikienė.

Nepamiršo perduoti sveikinimų, daugelį metų dirbusi mūsų darželio direktore,  Zofija Tamošauskaitė. Savo kolegių niekada nepamiršta ir buvusi šio darželio muzikos mokytoja, nuostabi pedagogė, Jovita Berenienė. Būdama Vokietijoje, šiuolaikinėmis technologijos priemonėmis pasiuntė muzikinį sveikinimą, kuris sugraudino ir paskatino visas auklėtojas padainuoti kartu.
Telšių švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėja D. Mažeikienė spalio 5 d. pakvietė rajono  pedagogus į Žemaitės dramos teatro salę, pasveikino visus  su Tarptautine Mokytojų diena, taip pat apdovanojo labiausiai nusipelniusius pedagogus. Mūsų kolektyvas tokiam apdovanojimui pasiūlė dvi puikiai dirbančias pedagoges: Dalią Balsienę ir Aldoną Motuzienę.  Sveikinimo žodžius tarė ir kiti garbūs svečiai.
Gerų emocijų suteikė, Tarptautinei Mokytojų dienai skirtas šokių ir gyvos muzikos spektaklis „Aksomo klostės-epochų šnabždesys“ .
Mokytojų dienos proga, mūsų peagogų kolektyvą pasveikino „Kretingos maistas“ ir padovanojo tortą. Tariame nuoširdų ačiū už mūsų vaikučių maitinimą, o taip pat, kad nepamiršta ir mūsų, pedagogų.  Šią  dieną, mūsų pedagogų kolektyvas  nusprendė turiningai pralesti laiką, praturtinti savo akiratį, nuraminti  sielą, o be to pailsėti nuo kasdienio sunkaus darbo. Todėl nusprendėme apsilankyti koncerte „Rudens eskizai“ – NUO OPEROS IKI SINATROS. Pailsėjusios  ir trumpam atsikvėpusios  vėl skubame vaikučius vesti pažinimo keliu.

Logopedė Valentina  Vidmantienė